להפוך לבלוג את חברבורותיו

לידתו של הבלוג הביאה לכך שכל אחד יכול להעלות את הרהורי לבו ואת נקודת מבטו לגבי דברים רבים הקורים בעולמנו. אך אם בתחילת דרכו הבלוג היה יומן אישי כלשהו במרחב הווירטואלי של רשת האינטרנט הרי שכיום הוא הפך לכלי שיווקי. כמובן שעדיין ניתן למצוא בלוג פרטי של אנשים המעוניינים בין היתר להבליט את עצמם, אך בלוגים שיווקיים קיימים בהמוניהם והם עושים שירות חשוב עבור גורם עסקי, מהלך שיווקי, מיתוג, יחצ"נות, מתמודד במסגרת כלשהי, ועוד.

נראה כי נוצרה מן אבולוציה כזו שבה הפך הבלוג את "חברבורותיו" ובמקום להעניק מסגרת אישית לכתיבה, הוא הפך לפלטפורמה שממנה ניתן להרוויח לא מעט. אך כדי להרוויח מפלטפורמה חשובה זו יש להיעזר במי שעבורו ניהול בלוג שיווקי הוא התמחות שבה הוא מנוסה כבר זמן רב. כתיבת בלוג שיווקי, ניהולו, והעברת המסרים החשובים שיש בו בצורה הנכונה ביותר, היא לא דבר פשוט. כל בלוג עסקי, בלוג פרטי, וכד', נוכחותם ותוצאותיהם ירקיעו שחקים ע"י כתיבה וניהול מקצועיים בלבד.


צעד קדימה, ולא שניים אחורה

את המושג שבכותרת מכירים רבים, רק שחשוב להזכיר כי אף אחד לא מעוניין לחוות אותו על בשרו. בלוג שיווקי יקדם כל מטרה ו/או מסר שלכם אם תיעזרו ותסמכו על מי שממש חי את התחום.

  • כך תזכו לנהל דיאלוג אישי וישיר עם קהל היעד שלכם ולקבל פידבקים חשובים.
  • כך תוכלו להעניק ללקוחותיכם את תחושת השקיפות החשובה וליהנות מאמינות רבה.
  • כך תאפשרו הנאה מתחושות השיתופיות והמעורבות שבהן רבים מעוניינים.
  • וכך תרוויחו משיווק מהיר ורחב היקף בזכות אמצעי שמתפשט בקצב מדהים.

ניתן לראות כיצד בלוג שיווקי יכול להיות קלף מנצח שישרת את המטרות שהצבתם לעצמכם בצורה מרשימה ביותר. אך בכדי לשלוף את הקלף המנצח הזה דרוש מנהל בלוג וכותב תוכן שיידע כיצד להשתמש בו בזמן הנכון ובצורה הטובה ביותר. בנטתיק מבצעים כתיבת בלוג שיווקי במבט קדימה בכדי שאף אחד לא יצטרך לקחת צעד אחורה, ולו צעד אחד קטן. ניהול בלוג שיווקי הוא משימה רצינית שאמורה להציג לבעל הבלוג שלל של הצלחות, ובשביל זה אנחנו כאן.


וצעד אחד לפחות יותר מהמתחרים

בכל מטרה שאדם, גוף, עסק, או ארגון מציבים לעצמם, הם מעוניינים לזכות ביתרונות שבעזרתם יוכלו להיות לפחות צעד אחד קדימה לפני מתחריהם. בנטתיק גאים להיות היתרון של כל אלו שאנו כותבים עבורם בלוג שיווקי ומנהלים אותו בקפדנות וב"בדיקת דופק" עקבית של הסביבה שבה פועל הבלוג הרלוונטי. לכל בלוג יש מטרה מסוימת, ובכדי להעניק לו יתרון על בלוגים אחרים בתחומו אנו עמלים על כתיבה חכמה הזרועה באלמנטים שיבליטו אותו וישיגו את מטרתו.

ניהול בלוג שיווקי הוא התייחסות כוללת למגוון של אלמנטים חשובים, ואין במשפט הנ"ל מילים מפוצצות רק בכדי להרשים. התייחסות כוללת קשורה לבחינת המקום שבו ייפתח הבלוג, להחלטה לגבי מילות המפתח שישולבו בו, להתמקדות בשינויים ובעדכונים חשובים שכדאי להכניס בו, ועוד. ללא הכרת והבנת האלמנטים השונים וללא התייחסות רצינית ועריכת שינויים התואמים את ה"רוח הנושבת" במרחב הווירטואלי, קשה לכל בלוג להיות עוד צעד קדימה לפני מתחריו.

חשוב להבין כי רק כשהפך האינטרנט לכלי אינטראקטיבי הוא החל להתפשט בצורה מדהימה ולזכות לאהדה עצומה ברחבי הגלובוס. כל עוד רק שאבנו מידע ממנו הרי שהוא היה כלי נחמד, אך ברגע שיכולנו להשתתף בפורומים, להביע דעה, לרכוש מוצרים, להזמין שירותים, לבחור מתמודד בכוכב נולד, ועוד, הפך האינטרנט לכלי רב עוצמה. בנטתיק עושים הכול, בחשיבה מקורית וברצינות רבה, ומחכים לכם בכדי שתוכלו ליהנות מכלי עצום בעזרת היתרונות שאנחנו יוצרים עבורכם.