הטקסט שמניע לפעולה

אתר אינטרנט איכותי הוא תמהיל נכון של אלמנטים שונים. אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא התוכן שמוצג באתר, ודי מפריע לראות כיצד רבים לא מייחסים חשיבות רבה לתוכן שבאתר החשוב להם כל כך. לכל סוג של תוכן יש את המטרה שלו, כך שניתן לראות כיצד תוכן אינפורמטיבי מספק מידע חשוב ואף מסייע לקידום האתר במנועי החיפוש, ואילו תוכן שיווקי מבצע את הדבר החשוב ביותר באתר, והוא ההנעה לפעולה של הגולש שקורא אותו.

ציבור הלקוחות וקהל הגולשים בישראל הופך להיות מורכב ומתוחכם יותר, כך שיש להתייחס אליו בכבוד וליצור עבורו תוכן שיווקי שידגיש בפניו את יתרונותיו של מוצר, שירות, מתמודד או כל דבר אחר המוצג באתר שלכם. רק לאחר שיבין הגולש מה הוא מרוויח הוא יבצע פעולות שיצרפו אותו למעגל הלקוחות או האוהדים שלכם, כמו הרשמה לניוזלטר, השארת פרטים, ביצוע רכישה, וכיו'. השקעה בנושא של כתיבה שיווקית איכותית היא השקעה מתגמלת וחשובה מאוד.


האם אתם מוכנים להסתפק במועט?

חשוב לזכור כי כל מי שמקים עסק, אתר, וכד', משקיע בו לא מעט משאבים כמו זמן, אנרגיה, כסף, ועוד. מי שמשקיע כל כך הרבה, צודק בכך שהוא חושב שהוא לא אמור להסתפק במועט ולזכות לתגובות מעטות לבקשות שבעזרתן רצה להניע את קהל היעד שלו לפעולה. בנטתיק מציגים עבור הלקוח שלבים חשובים ומוכחים שבעזרתם הוא יכול ליהנות מפידבקים רבים, איכותיים, ומתגמלים ביותר.

הנה הדגשים החשובים בשלבי העבודה של נטתיק:

  • הכרת התחום שבו עוסק האתר שלכם.
  • למידת המתחרים בכדי ליצור עבורכם נקודות מכירה ייחודיות.
  • בירור הצרכים שלכם בצורה מדויקת.
  • ייעוץ וליווי אישי שיוצר פוריות רבה בעת ביצוע הפעולות הנדרשות.
  • יצירת תוכן שיווקי עשיר ואיכותי שיניע לפעולה את הגולש.

מייצרים נוסחא עבור כל הצלחה

עבודה נכונה יכולה להביא לתוצאות מעוררות הערכה, כך שרק מי שמסוגל ומעוניין להתייחס למידע רב ולהפוך כל אבן בכדי למצוא פרטים רלוונטיים וחשובים, הוא זה שיכול לתפור עבור כל לקוח מערך שלם של כתיבה שיווקית באינטרנט. עבור כל לקוח מייצרים בנטתיק את הנוסחא האישית שיכולה להתאים לאתרו במדויק, לכן גם אם לשני לקוחות יש אתר דומה, עדיין לכל אחד יש את הניואנסים שצריך לגלות אותם ולהתייחס אליהם בכדי להפיק את המקסימום בצורה נקודתית עבור כל אתר.

בזכות עבודה נקודתית המתבצעת בנטתיק נכתבים עבור כל מוצר, שירות, מתמודד, ארגון, מוסד, או כל מסר אחר, תכנים שיווקיים, סלוגנים איכותיים הפוגעים למטרה, וכל תוכן המותאם במדויק לצרכיו של הלקוח, ולא פחות חשוב, גם לאפיונו של האתר שלו.


נטתיק מפעילה את קהל היעד שלכם

הרצון של כל בעל אתר בהצלחת אתרו חייב להיות מגובה בעסק שיצור עבורו כמה שיותר יתרונות מהותיים. נטתיק רוכשת לעצמה לקוחות חדשים בכל חודש שעובר ואנחנו כבר מספקים שירות עקבי, איכותי וממוקד עבור לקוחות נאמנים שעושים איתנו דרך ארוכה יחד. אתם נמצאים במרחק של הקלקה בלבד מאפשרות מצוינת להעניק לאתר שלכם דחיפה עצומה קדימה, ולהציג את התוכן שבו בצורה הנכונה, המכובדת וכמובן המתגמלת.