כיצד מתחילים?

לאחר שהלקוח מקבל מענה על כל השאלות, הצעת מחיר מסודרת ולוח זמנים, אנחנו מתחילים בעבודה. אם יש ברשות הלקוח את הנושאים והדגשים לכתיבה מותאמת אישית, נשמח לקבל את הכול, ללמוד ולכתוב על פי דרישות הלקוח. אם הלקוח מעוניין לקבל ייעוץ והכוונה, רעיונות לנושאים חדשים והצעות לשיפור מה שכבר קיים באתר, נשמח לסייע מתוך הניסיון הרב שצברנו במשך השנים. העבודה תתחיל לאחר שהיא ברורה לשני הצדדים והלקוח מאשר את תנאי השימוש בשירות. הצעד הראשון שיש לעשות הוא לבצע הזמנה דרך טופס מיוחד בעמוד הראשי או ליצור איתנו קשר.


מהו תנאי השימוש?

מדובר בהסכם בין הלקוח והעסק נטתיק לצורך הזמנת עבודה. כל צד מתחייב בהסכם תנאי השימוש לפעול בהתאם למדיניות העסק על מנת שיהיה תיעוד מדויק אשר תקף אפילו בבית המשפט. העסק נטתיק מתחייב לספק תוכן מקורי, עבודה תוך לוח זמנים שנקבע מראש ואפשרות לתקן את התוכן אם הלקוח לא מרוצה או דורש שיפור. הלקוח מצידו מתחייב לשלם על פי התעריף שנקבע מראש תוך 14 ימי עסקים וכן לוקח את האחריות על כל שינוי או כל שימוש לרעה בתוכן.


איך נכתב התוכן?

התוכן הנכתב על ידי נטתיק מיוצר בדגש על ייחודיות מוחלטת. מדובר על מחקר מקיף ברשת ואיסוף אינפורמציה אשר יכולה להביא ערך מוסף רב. בתום עבודת המחקר, כותב התוכן מנסח בשפה איכותית מאמר מקורי ומעניין. איכות הניסוח, זרימת הכתיבה ושפה בגובה העיניים של כל הקוראים מאפשרת לנו לספק שירות איכותי ולהשאיר את לקוחותינו מרוצים. התוכן נכתב רק לאחר שברורה מטרתו ויש מספיק נתונים שקיבלנו מהלקוח. אם מדובר בכתיבה שיווקית, כותב תוכן עם רקע שיווקי ייעשה עבודה מעולה אשר תקדם את האתר מבחינה שיווקית.


כיצד משלמים?

בתום העבודה ולאחר שהלקוח מרוצה, ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, העברה/הפקדה בנקאית, משלוח המחאה או באמצעות PayPal. הדרישה היא שהתשלום התבצע תוך 14 ימי עסקים לאחר סיום העבודה, אלה אם נקבע אחרת בכתב ומראש. לקוח קבוע יכול לשלם בשוטף + 30. לאחר קבלת התשלום, הלקוח מקבל חשבונית מס קבלה ממוחשבת באמצעות הדוא"ל וחשבונית מס קבלה מודפסת אל כתובת מגוריו/משרדיו על ידי דואר ישראל.


מהו פרק זמן אספקת התוכן?

בנטתיק דואגים לספק את התוכן במהירות מרבית. כמות קטנה של כמה יחידות תוכן ניתן לקבל בדרך כלל מהיום למחר. כמות גדולה יותר אפשר לקבל תוך ימים ספורים. ניתן לקבל מראש את מועד האספקה ולתאם את המועד הנוח ביותר לשני הצדדים. חשוב לציין כי מהירות האספקה לעולם לא תבוא על חשבון איכות התוכן.