קידום הוא קודם כל זכות קיום

זכרו כי ברוב הפעמים שאתם גולשים ברשת האינטרנט אתם משתמשים במנוע חיפוש (בעיקר גוגל) בכדי למצוא קבוצת אתרים העוסקת בתחום מסוים (חשמל, נופש, לימודים, ועוד). לא צריך לערוך מחקרים מיותרים בכדי לראות שאתם (כמו כולם) מקליקים על תוצאות החיפוש הראשונות שמוצגות בפניכם, וזו בדיוק המהות של קידום אתרים. אתר שמגיע למקומות הראשונים של מנוע החיפוש הוא אתר שקודם כראוי בשיטות שונות ע"י מקצוענים המכירים את התחום לעומק.


כיצד יכול התוכן לעזור לקידום

מנועי החיפוש מושתתים על בדיקות של פרמטרים רבים בכדי לקבוע את מיקום האתרים, אך התוכן הוא הפרמטר שמקבל את ההתייחסות הרבה ביותר. כל מנוע חיפוש מחפש תוכן איכותי ובודק אותו בצורות שונות ומתוחכמות בכדי לקבוע את איכותו של האתר ואת הרלוונטיות שלו לגולש שביצע את החיפוש. תוכן איכותי תורם רבות לזמן שאותו מבלה הגולש באתר, גורם לגולש לחזור לאתר ומצביע על אתר רציני שניתן לסמוך על המידע שבו.


בנטתיק כותבים תכנים איכותיים ורלוונטיים ולא "טוחנים מים"

אנחנו מתנצלים מראש על הביטוי "טוחנים מים", אך למרות שזה אולי לא נעים להציג תוכן מסוים בצורה שכזאת, אנו פשוט מעוניינים לסייע לכל מי שמתעניין בשירותינו להימנע מהשלכת כספו לחינם בזמן שהוא משלם על תכנים חסרי חיים שלא יכולים ממש לעניין את הגולש ולהתאים לחיפושיו השונים.

בנטתיק מתמחים כבר לא מעט שנים בתחום החשוב של כתיבה לטובת קידום אתרים אורגני, וחשוב לדעת כי תחום זה אינו מדע מדויק. לכן רק מי שמקפיד להתעדכן בשינויים השונים המתבצעים כל העת במנועי החיפוש, וברלוונטיות של מהלכים שונים של קידום אורגני, יכול לספק שירות שיציג פידבקים מדויקים ותוצאות איכותיות.

בנטתיק יכתבו עבורכם תוכן רלוונטי הכולל פיזור נכון של מילות מפתח ושימוש מגוון ומדויק בכותרות מושכות ומרעננות. ההכרה של נטתיק את שיטות החיפוש של המנועים השונים (ובייחוד של גוגל) והבדיקות העקביות לגילוי מיקוד הקידום בכל תקופת זמן שהיא, מעניקים ללקוחות יתרונות רבים, כמו אופטימיזציית תוכן מדויקת, שבאים לידי ביטוי בכל תוצאת חיפוש.


יש לנו עתיד טוב להציע לכם

בנטתיק מזמינים אתכם ליהנות מעתיד חיובי וטוב יותר עבור כל מטרה שלשמה הקמתם את האתר שלכם. הנה מה שמקבל כל לקוח לאחר שבנטתיק מתחייבים לספק לו שירותים מתקדמים של כתיבת תכנים למטרת קידום אתרים אורגני:

  • כתיבת תוכן רלוונטי באתר עצמו.
  • כתיבת תוכן חיצוני המקשר אל האתר.
  • כתיבת תוכן למטרת עדכון האתר בקביעות.
  • כתיבת תוכן איכותי שיצור עניין רב אצל כל גולש.
  • כתיבת תוכן מקורי בלבד.
  • כתיבת תוכן אמין ובעל ביסוס.
  • כתיבת תוכן תוך התחייבות לאספקתו בלו"ז הצפוף ביותר שמעמיד הלקוח.
  • כתיבת תוכן מדויק, המציגה עברית תקינה, עריכה קפדנית, מאמרים מוגהים והתייחסות לניואנסים החשובים ביותר.

את כל זה עושים בנטתיק בכדי לנצל כל דבר שיכול לתרום לקידום האתר שלכם בכל מנוע חיפוש. בהתייחסות מלאה למטרות שאותם אתם מעוניינים להגשים בעזרת אתר האינטרנט שלכם, בנטתיק מבצעים מהלכים רלוונטיים התואמים לאופי האתר, בכדי שכל מטרה תושג במלואה.

בכדי ליצור עתיד פורה שיאפשר את הצלחת האתר שלכם, יש צורך לעשות את הצעדים החשובים כבר עכשיו. יצירת קשר מהיר עם נטתיק היא צעד ראשון בדרך מלאת הצלחות שתביא את האתר שלכם למקומות הגבוהים ביותר במנועי החיפוש.